• GIF stickers

    Digitální razítko vaší značky

Doby plochých statických obrázků jsou pryč


Jak se mění technologie, mění se i způsob komunikace. Nejprve to byl telefonní hovor, pak text, pak emoji, fotka a teď to jsou GIFy!

Krátký, smyčkový, souvislý formát okamžitě upoutá  pozornost uživatele.

Popularita GIFů za posledních několik let exponenciálně vzrostla.

Podle GIF Factory je každý den odesláno přes 7 miliard těchto obrazových forem. GIFy se staly populární a snadno použitelné díky integraci třetích stran s Facebookem, Instagramem, Twitterem, Snapchatem, iMessage, WhatsAppem, Tinderem, Slackem a mnoha dalšími platformami pro sociální sdílení.

[popup_manager id=“1″]

Zajímavost

Téměř 500 milionů uživatelů denně přistupuje na Instagram,

z toho 90% sleduje firemní účty.

Zdroj…

Ceny instagramových samolepek.

Ceny, za které vytváříme animované gify jsou hodně indiviuální, protože vždy záleží na dodaných podkladech a složitosti animace.

Cena výsledného gifu se může pohybovat mezi 100 – 500 Kč/ks.

Budujte brand awareness


Pokud hledáte způsob, jak v příbězích na Instagramu vytvářet poutavý obsah, jsou značkové GIFy dokonalým řešením. Zahrnutím různých ikon a textových nálepek, které odpovídají vaší značce, se můžete spojit se svým publikem a efektivně propagovat svou značku zábavným způsobem.

Samolepky na Instagram se staly nedílnou součástí každého příběhu. Zvyšují jeho hodnotu a brání uživateli přeskočit na příběh jiný.

Jejich použití je stejně snadné jako otevření ikony fotoaparátu v levém horním rohu aplikace, pořízení obrázku či výběr smajlíka.

Jednoduše řečeno, GIFy jsou všude


Vidíme je na našich kanálech Instagram, e-mailových zpravodajích, blozích, webech – téměř na všech digitálních kanálech!

Staly se základním nástrojem marketingu sociálních médií.

[popup_manager id=“3„]

Digitální marketing se stává stále přitažlivějším


“Příběhy“ jsou na vzestupu a rychle se stávají hlavním způsobem, jakým lidé sdílejí obsah v každodenním životě.

Značky budou muset pokračovat ve vývoji strategií pro příspěvky ve zdrojích, ale také budou muset začít přemýšlet o vytváření vzrušujícího obsahu pro příběhy.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, jsou soubory animované GIFy.

@PivovarMuflon.cz

 

@benefitcosmetics

@vuecinemas

@lamborghini

@skittles

@pivovarproud

 

Perfektní nástroj pro marketing

Pokud vaše firma vlastní sadu samolepek, znamená to, že marketingový tým může vytvářet značkový obsah na cestách. Můžou kdykoliv vytvořit příběh pomocí značkových samolepek v aplikaci.

Dostupné pro všechny vaše fanoušky

Dostupnost značkových samolepek umožňuje publiku být ambasadory značky s minimálním úsilím.

Metriky a přehledy

Giphy pomáhá značkám sledovat sledovat metriky pro každý GIF zvlášť. To pomáhá určit, jaký obsah je pro uživatele atraktivnější.

Zdarma

Je pravda, že značka/klient musí projít přísným procesem schvalování (s čímž rádi pomůžeme), ale jakmile projdou, využívání služby Giphy je zdarma.

Je to pravděpodobně nákladově nejefektivnější kampaň na zvyšování povědomí o značce, kterou kdy podniknete.

Vytvořime sbírku GIFů speciálně pro vaši značku, produkty, slogany, logo, materiály které máte po ruce a Vy je využijete při každodenní marketingové komunikaci firmy.

Poptávka


Poptejte nebo se jen zeptejte na Váš projekt a to tímto formulářem nebo volejte na telefon +420 602 183 015. Obratem se Vám ozveme.