• Kompletní správa sociálních sítí

    S důrazem na aktivní budování vztahu se zákazníky.

Dejte o sobě vědět, pobavte a informujte.

Rozjeďte marketing na sociálních sítích


Sdílejte kvalitní obsah, budujte svoji značku a získávejte nové zákazníky. Komunikujte. Sbírejte kontakty, komentáře, lajky a srdíčka. Staňte se lovebrandem.

Převezmeme od vás správu, nebo založíme nový učet firemního Facebooku, Instagramu, YouTube, TikToku, Twitteru nebo LinkedIn. Vyhodnotíme vaše publikum a nastavíme strategii, která funguje.

Na čem aktuálně pracujeme naleznete také na našem facebooku…

[popup_manager id=“2″]

Lidé budou mít jasno, proč se mají obrátit právě na vás.

Jak to uděláme


Komunikační strategie

Sjednotíme firemní identitu. A pak jí budeme následně šířit všemi kanály, které přinesou užitek.

Ppc reklama

Reklama na Google Ads, Seznam Sklik, reklamy v sociálních sítích. Ukážeme vaši značku těm, které vaše služba či produkt zajímá.

Kvalitní obsah

Kromě relevantních informací je dobré své sledující také pobavit a případně dovzdělat.

Sociální sítě

Na Facebooku, Instagramu, YouTube, Twitteru či LinkedIn tráví spoustu času většina vašich potencionálních zákazníků.

Buďte vidět na sociálních sítích


Prodávejte tam, kde se lidé baví. Seznamte je se svou filozofií, pusťte je do kuchyně. Takový vztah předčí lecjaký prodejní argument.

Všechno pro vás připravíme. Na sociálních sítích jsme jako doma. Napíšeme PR články, naplníme blog, připravíme grafiku, vyfotíme, natočíme video, pošleme newsletter, nastavíme kampaně a nacílíme reklamu. Informace o tom, jak si vedete a kolik vás co stálo, budete mít neustále k dispozici.

Vytvoříme marketingovou strategii vašemu podnikání na míru.

Marketingová strategie


Analýza sociálních sítí


Na začátku spolupráce vždy věnujeme čas pochopení klienta, jeho značky, produktů, služeb a potřeb. Vytvoříme analýzu současného stavu jeho sociálních sítí a podnikání všeobecně, ze které budeme vycházet při sestavování marketingové strategie.

Strategie


Definujeme cílovou skupinu, kterou chceme skrze sociální sítě oslovit, vybereme ta správná sociální média pro prezentaci vašich služeb či produktů, nastavíme formu komunikace, připravíme vhodné reklamní kampaně, stanovíme si cíle a výkonnostní metriky, na základě kterých budeme vyhodnocovat úspěšnost jednotlivých kampaní.

Založení profilů


Pokud ještě žádné firemní profily na sociálních sítích nemáte, rádi je pro vás založíme nebo vám se založením pomůžeme a provedeme vás krok po kroku. Jestliže už máte profil vytvořený, provedeme jeho audit a upravíme, popřípadě doplníme vše, co bude potřeba.

Kreativní a přínosný obsah


Připravíme pro vás obsah, který bude nejen kreativní, ale také přínosný jak pro vaše podnikání, tak pro fanoušky. Sjednotíme vaši prezentaci na sociálních sítích, zvýšíme dosahy jednotlivých příspěvků, přivedeme nové fanoušky a ti stávající se k vám budou chtít neustále vracet. Vybudujeme silnou komunitu, posílíme váš brand a pozici na trhu.

Reklama na sociálních sítích


Tvorba a správa úspěšných reklam na Facebooku, Instagramu a LinkedInu vyžaduje zkušenosti, obchodního ducha a dobré znalosti nástrojů pro správu reklam, jako je třeba Business Manager. Povedeme pro vás kampaně se správným, jasně definovaným a měřitelným cílem, které vám přinesou očekávané výsledky.

Vyhodnocování a pravidelný reporting


Vyhodnocování, analýza kampaní a reporting je jednou z nejdůležitějších částí marketingu na sociálních sítích. Každý měsíc pro vás budeme připravovat podrobné výstupy z práce. Report s vámi probereme a vysvětlíme, co se na sítích událo a jak úspěšní jste daný měsíc byli.

Poptávka


Poptejte nebo se jen zeptejte na Váš projekt a to tímto formulářem nebo volejte na telefon +420 602 183 015. Obratem se Vám ozveme.